Teslimat: Stoklarımızda bulunan ürünler 5 - 9 iş günü aralığında kargoya verilmektedir.
Gönderim süreleri ürüne göre farklılık göstermektedir. 
İptal: Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden mobulove@mobu.com.tr e-posta adresinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. 
İade: Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. 
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm aksesuarlarıyla Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir. Mng Kargo ile gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. 

Mobu Adres: Bereketzade Mah. Bankalar Caddesi Yeni Bahtiyar İş Merkezi No:8 Kat:4 D:54 Karaköy - Beyoğlu / İstanbul


Web Sitesi Kullanım Koşulları
 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Mobu Dış Tic. Ltd. Şti., (“Mobu”) sorumlu değildir. Mobu, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Mobu işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Mobu'nun, kullanıcı tarafından alışveriş anında veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Mobu'nun, kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Mobu, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Mobu'nun, kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mobu bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mobu bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Mobu markası ve diğer markalar, www.mobu.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler ve Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Mobu'nun, burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Mobu tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Mobu hesabının gerek Mobu'yu, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Mobu'nun, ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Mobu, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

Mobu, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.